Компанія ІМІСК Грубу (IMISK Grubu) сфокусувалася на торгових та інвестиційних цілях в Україні

Tarih: 03/05/2021 16:25:02

Україна продовжує пропонувати привабливі можливості для турецьких компаній з точки зору торгівлі та інвестицій, незважаючи на епідемічні умови. IMISK Grubu, яка працює в галузі логістики, інвестицій та торгівлі, має понад 50 офісів у більш ніж 20 країнах, нарешті зосередилася на нових цілях у різних галузях українського ринку, на який вона нещодавно вийшла. Самі Табунер, директор українського підрозділу IMISK Grubu, який є членом TUID, відповів на запитання веб-порталу TUID.

 

Розкажіть нам про себе.

 

Я народився в 1980 році у Відні в Австрії. Коли ми з братом досягли шкільного віку, мій батько прийняв раптове рішення повернутися в наше рідне місто Мерсін. Після завершення початкової, середньої школи та ліцею в Мерсіні, я продовжив навчання в Університеті Башкент в Анкарі на Факультеті Промислової Інженерії.

По закінченню університету в 2003 році почалося моє трудове життя в İmisk Grubu. Спочатку я працював в офісі компанії в Азербайджані, а потім отримав посаду в Узбекистані. Пропрацювавши майже 2 роки в Центральній Азії, я отримав посаду та пропрацював три роки операційним директором по зберіганню і розподілу сирої бавовни. На той час група розпочала такий бізнес недалеко від китайських міст Циндао і Шанхай (в районі Чжанцзяган). Для того, щоб розпочати аналогічну діяльність в Індії та Малайзії, я вів підготовчу роботу в цих регіонах близько півтори роки, проте фінансова криза 2008 року завадила розвитку цієї справи.

На початку 2010 року я повернувся до Туреччини, й цього разу я працював у групі в сфері логістики проектів та перевезення вантажів, зокрема виконував обов'язки в Південному Іраку. У середині 2020 року я приїхав в Україну і організував тут створення компанії Imisk Grubu. Наразі я є директором групи в Україні.

Розкажіть про діяльність вашої компанії.

Нашу діяльність, як IMISK Grubu, можна визначити за трьома основними напрямками:

  1. Логістика: у цій сфері нам належить група компаній під назвою "CJ-ICM", яка є партнером південнокорейської групи "CJ", та яка має понад 50 офісів у більш ніж 20 країнах. Вона дуже активно працює в Центральній Азії, Іраку та Туреччині. В останні роки вона також почала роботу в Африці, відкривши офіс в Мозамбіку.

  2. Інвестиції: наразі ми інвестуємо та реалізуємо проекти портів в Іраку і Туреччині, на додаток до цього ведуться роботи по декількох нових проектах в різних країнах.

  3. Торгівля: одним з найактивніших видів діяльності компанії протягом всього її існування була торгівля. Одним з основних видів діяльності Іmisk Grubu є торгівля сирою бавовною. В даний час наш офіс в Мерсіні продовжує активно працювати над цим питанням. У сфері торгівлі продуктами харчування наразі ми ведемо кілька проектних робіт.

 

Як довго IMISK здійснює діяльність в Україні?

Як İmisk, ми ще новачки в Україні, свою діяльність ми розпочали в липні минулого року, але через пандемію початкова фаза зайняла більше часу, ніж ми планували, тож ми змогли завершити процедури щодо створення нашого представництва лише два місяці тому.

Яким напрямкам ви надаєте перевагу в Україні, чи є якісь проекти, які ви плануєте реалізувати?

 

В даний час ми почали продаж мінеральних добрив в Україні з компаніями, з якими ми співпрацюємо в Туреччині, наразі ми завершили процедури подання заявок на реєстрацію перших трьох продуктів. У цій ініціативі покійний Алі Булут Бей (колишній віце-президент TUİD), царства йому небесного, виділив для нас час та надав неоціненні настанови. Наразі ми прямуємо цим шляхом.

У наших поточних проектах з постачання продуктів харчування, ми також працюємо з українськими постачальниками, особливо щодо постачання продукції, яка є характерною для цього регіону, в якості альтернативного ринку для Туреччини. Ця діяльність була розпочата в останні місяці.

 

На додаток до всього, звісно, ми дуже уважно стежимо за ринком логістики, ми сподіваємося, що зможемо знайти масштабні промислові проекти в галузі логістики, які можуть привернути увагу компаній нашої групи, особливо з ініціюванням великих приватизаційних проектів та стимулюванням нових великих проектів.

Як ви оцінюєте вплив епідемії на українську економіку? Які ваші очікування від 2021 року?

Оскільки ми ще дуже нові в Україні, буде важко порівняти стару ситуацію з новою, бо ми розпочали свою діяльність саме в розпал епідемії в Україні. Але в деяких фірмах, з якими ми маємо намір співпрацювати, ми бачимо серйозні проблеми через епідемію, особливо останнім часом. Деякі компанії протягом останніх кількох місяців насилу дають собі раду з веденням свого поточного бізнесу, не кажучи вже про нові починання. Ми сподіваємося, що всі країни світу, і Україна в їх числі, якомога швидше переживуть цей складний процес, і все повернеться до норми.

 Kaynak : -