Синергія, що об’єднує море і сонце

Tarih: 05/03/2021 16:48:27

Компанія «Арас Маріне», яка є дочірньою компанією АТ «Арас Холдінг Ятирим А.Ш.» і здійснює свою діяльність в галузі морського будівництва з 1995 р., разом з компанією «YEO», яка була заснована в 2004 році і наразі є лідером у галузі електрифікації, автоматизації, цифрової трансформації та інженерних рішень, заснували «Марінерджи» (MARINERGY) як спільну філію для проектів Плавучих сонячних електростанцій (офшорна / плавуча сонячна енергія), які розвиваються як стійкий та екологічно чистий новий метод виробництва енергії у світі.

 

Інтерес до інвестицій у чисту та відновлювану енергію як в нашій країні так і в усьому світі в останні роки створює великий потенціал для створення нової галузі, а саме плавучих сонячних електростанцій. Завдяки відкритості на існуючих та потенційних ринках, оперативним діям «YEO» та «ARAS», що об’єднують величезний досвід в енергетичних проектах та морському будівництві, ці компанії, об’єднані під загальною назвою «MARINERGY» виступатимуть як найпотужніша компанія в Туреччині та країнах регіону у галузі Плавучої та Відновлюваної енергії.

 

25 лютого 2021 року було укладено угоду про заснування компанії АТ «MARINERGY» Відновлювана енергія, будівництво та торгівля» (MARINERGY Yenilenebilir Enerji, İnşaat ve Ticaret А.Ş.) у Стамбулі за участю керівників та співробітників «ARAS Marine» та «YEO». Угоду підписали почесний президент «ARAS Marine» Мустафа Альпаслан та голова і генеральний директор «YEO» Толунай Їлдиз.

 

Виступаючи на церемонії підписання, почесний президент «ARAS Marine» Мустафа Альпаслан сказав: «Я сподіваюся, що цей проект, що поєднує морську та сонячну енергію, стане вигідним для нашої країни. Добрий початок – половина справи. Ми цього досягли. Тепер ми розпочинаємо другий етап: Праця заради успіху! Я вірю, що завдяки нашій співпраці ми зростемо так, щоб досягти кожного регіону світу».

 

Голова ради директорів та генеральний директор компанії «YEO» Толунай Їлдиз, який виступив на церемонії, сказав: « Компанія «MARINERGY» є компанією, що поєднує послуги з морського будівництва та електричної автоматизації, що є першою та єдиною у Туреччині, адже й у світі дуже мало прикладів подібних підприємств. Енергія сонячної та вітрової енергії в морі - це нова галузь, що розвивається, але має високий і швидкий потенціал розвитку. Через гібридну природу цієї галузі виникає потреба у співпраці компаній, що мають компетенцію у двох сферах, а не у звичайних компаніях. Враховуючи таку потребу, ми прагнемо бути першими в цій галузі в нашій країні із синергією, яку ми створимо, об’єднавши наші сили».

 

Плавучі сонячні електростанції почали застосовуватися у 2006 році з метою випробування подібних установок у Туреччині, але лише після 2013 року їх застосування почало поширюватися по всьому світу, набираючи обертів. Очікується щорічний приріст у галузі плавучих сонячних електростанцій на 22 відсотки у період між 2019 та 2024 роками. Очікується, що до 2024 року плавуча гідроелектростанція, встановлена в Туреччині, ​ досягне 2,5 ГВт.

 

Потужність плавучих сонячних електростанцій у світі перевищує 1200 МВт. Встановлена ​​потужність офшорних / плавучих вітрових електростанцій становить понад 22000 МВт.

 

 

 

" MARINERGY ", створена "ARAS Marine" та "YEO" як рівноправне (50-відсоткове) партнерство під девізом "Сила синергії", прагне розпочати свої проекти плавучих електростанцій у країні в 2021 році та відкритись світовому ринку в найближчі роки.

 

 

Про «YEO»:

 

Компанія «YEO» надає якісні послуги по всьому ланцюжку створення вартості електрифікації, починаючи від виробництва, передачі та розподілу електроенергії, до розумних та ефективних рішень з управління енергією для енергетичної галузі. Вона впевнено займає своє місце в цьому секторі завдяки своїм силам та партнерам, з головним офісом у Стамбулі вона веде діяльність протягом 15 років у більш ніж 10 країнах на 3 континентах, утримує провідні позиції, має у своєму штаті понад 200 працівників.

«YEO» надає послуги з електрифікації, автоматизації, оцифрування та інжинірингу у таких галузях, нафтогазова промисловість, очищення води та стічних вод та видобуток корисних копалин, а особливо в енергетичному секторі.

 

 

Про «ARAS Marine»:

 

З моменту заснування у 1995 році й до сьогоднішнього дня компанія, зберігаючи свої цінності, досягала та продовжує досягати своїх цілей - стати світовим брендом у таких спеціалізованих областях, як морське будівництво, будівництво суден, вивіз сміття, аварійне реагування на морські аварії, підводні технології та служби підтримки у відкритому морі. Уважно слідкуючи за швидко мінливою світовою динамікою, працюючи віддано на далекоглядну перспективу з енергійним персоналом, відкритим до всього нового, компанія сприяє руху «Сильна виробнича Туреччина».

 

Компанія «ARAS Marine», що має 25- річний досвід та є провідною компанією, що скеровує розвиток галузі морського будівництва, володіє найпотужнішим будівельним флотом у Туреччині, Середземному морі, Егейському морі, Чорному та Азовському морях.

 

Фотографії та логотипи: https://we.tl/t-FZf6rvKxbR

 

 

Пояснення до фото:

 

 

1. У порядку відображення:

Член ради правління «ARAS Marine» пан Тамер Озкан,

Почесний президент «ARAS Marine» пан Мустафа Альпаслан, Голова правління та генеральний директор «YEO» пан Толунай Їлдиз, керівник відділу сонячної енергетики «YEO» пан Самі Серін

 

 

 

2. У порядку відображення:

Почесний президент «ARAS Marine» пан Мустафа Альпаслан, Голова правління та генеральний директор «YEO» пан Толунай ЇлдизKaynak : -