7.1 C
Kiev
Salı, Mart 19, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Про нас

“Міжнародна спілка бізнесменів України та Туреччини”

Ідея створення Міжнародної спілки бізнесменів України та Туреччини (надалі згадується як «TUID») з’явилася у березні 2004 року. Завдяки зусиллям кількох турецьких бізнесменів та моральній підтримці нашого посольства, отримавши необхідні дозволи, у вересні ми зареєструвалися як неприбуткова організація.Нове Правління TUID, обранe на Загальних Зборах Cпілки, які відбулися 7 березня 2009 року, на чолі з паном Ерджаном Бекаром, і надалі сприятиме продовженню зростання активності та чисельності Спілки.

TUID приймає у свої ряди індивідуальних/колективних членів. Для нас важливе значення має здійснення кандидатом активної підприємницької діяльності в Україні. Для вступу достатньо надати копію паспорта з візою та копію свідоцтва про присвоєння ідентифікаційного коду. Крім того, ми приймаємо лише одного члена від кожної окремої компанії, тому кількість наших членів відповідає кількості компаній, зареєстрованих у TUID.

Фірми, які входять до складу Спілки, представлені в найрізноманітніших сферах діяльності, але перш за все це будівництво, телекомунікації,  промисловість, текстиль, банківська справа,  роздрібна торгівля та закупівля сировини.

Турецькі будівельні фірми відіграють надзвичайно важливу роль на світовому ринку підрядників. Наші будівельники в Україні вже встигли зарекомендувати себе, як відповідальні, компетентні спеціалісти. Фірми-члени TUID успішно проявили себе в будівництві таких об’єктів як готелі, ділові та розважальні центри, будинки, тощо.

Значна кількість провідних турецьких фірм-членів Спілки працюють в українській телекомунікаційній сфері, особливо в секторі GSM операторів.

Товари турецької текстильної та шкіряної промисловості досягли лідируючих позиції не лише на Європейському але й на світовому ринку. Значна кількість турецьких текстильних фірм, які працюють в Україні,  широко займаються роздрібною торгівлею та імпортом.

Туризм є ще однією важливою сферою співробітництва. Турецькі туристичні компанії активно провадять успішну діяльність на українському туристичному ринку. З кожним роком кількість українських туристів, які відвідують Туреччину, зростає і це є найкращим доказом чудової роботи як туристичних агентств, що представлені в Україні, так і турецького сектору відпочинку.

Основний принцип роботи TUID полягає у координації діяльності бізнесменів обох країн, спрямованої на розвиток їх підприємницького бізнесу. Ми не маємо на меті безпосередню власну участь у підприємницькій діяльності. Ми вважаємо, що кожен бізнесмен є незалежним і здатним здійснювати свою діяльність без нашої присутності, після встановлення належного контакту. Нашим першочерговим завданням є дотримання діючого законодавства і здійснення діяльності у прозорому середовищі.

Нашими планами на найближче майбутнє передбачено відкриття 6 представництв у різних областях України. За час третього правління Спілки у 2008 році було відкрито представництва у Харкові, Криму та Одесі.  Ми маємо на меті зробити все необхідне для збільшення кількості українських представників у наших рядах, а також приймати активну участь у серйозних акціях для популяризації TUID і налагодження необхідних зв’язків для пошуку потенційних партнерів з обох сторін. Ми покладаємося на свій підприємницький дух і здатність до швидкого прийняття рішень. На нашу думку, існує дуже багато способів розвитку ділового співробітництва між нашими країнами, проте ми ніколи не забуваємо, що успіх починається зі здійснення малих кроків.

TUİD, прагне забезпечити не лише налагодження і розвиток торгівельних та економічних зв’язків між державами, але й зміцнення соціальних відносин між ними.  Керуючись такою метою, ми приділяємо чимало уваги здійсненню соціальних проектів.

В рамках програми соціальної підтримки у 2007 році Спілка завершила свій перший благодійний проект — проект відновлення травмпункту Київської міської клінічної лікарні швидкої допомоги, ремонтні роботи в якій тривали близько трьох місяців, протягом яких на території загальною площею 582 кв. метри було проведено повну реконструкцію та було придбано нове устаткування. Другий благодійний проект Спілки було здійснено в галузі освіти. У 2008 році було завершено проект реконструкції та обладнання лінгафонного кабінету для вивчення турецької мови в гімназії «Оболонь». Слід зазначити, що на цьому проекти Спілки в галузі освіти не завершилися. Студенти, які навчаються в університетах Києва та вивчають турецьку мову, мають можливість проходити стажування на турецьких фірмах, які входять до складу Спілки. Як і минулі роки TUİD виступила одним із головних спонсорів проведення олімпіада з турецької мови 2009 року.

І наприкінці ми б хотіли відмітити значимість зміцнення та продовження історично встановлених в 21 столітті дружніх відносин між двома державами. Як би були не важливі для бізнесу правила, прийоми та договори, не можна забувати про першочерговість дружніх відносин. В наш час, ми можемо спостерігати наскільки важливі моменти взаєморозуміння між державами та знаходження компромісних рішень між різними культурами. В свою чергу від імені турецьких підприємців, що прожили в цій дружній країні частину свого життя, хотілося б побажати і в майбутньому зростання та зближення торгівельних відносин між нашими державами.

Користуючись послугами нашого сайту, Ви завжди можете слідкувати за подіями, знайомитися з новинами в Україні та Туреччині, які публікуються трьома мовами, а також отримувати корисну інформацію стосовно діяльності Спілки та її членів.

 

Міжнародна Спілка Бізнесменів України та Туреччини

Центральний офіс у Києві

Адреса: вул. Саксаганського 112 а, оф. 4, Київ, 01032

Тел.: , +38 044 234 30 26; +38 044 2352849;

Факс: +38 044 234 30 26

E-mail:  [email protected]

Web: www.www.arsiv.tuid.org.ua

Представництво в Одесі
 

Представник Одеського регіону:
 Batur Bayman (+38 063 353 03 53),  E-mail: [email protected]

Представництво в  Харків
 

Представник: Ферид Алієв (+38 050 955 82 36); [email protected]

Представництво в  Херсоне

 Представник : Ali Bulut (+38 (050) 318 81 49)

E-mail:  [email protected]

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

Diğer Haberler

Bizi Takip Edin

26,500BeğenenlerBeğen
3,252TakipçilerTakip Et
3,989AboneAbone Ol
- Reklam -spot_img

Güncel Haberler